Çumra’da Ramazan Ayında  İhtiyaç Sahibi Vatandaşlar İçin İşbirliği Yapılmaya devam ediliyor
  • Ulusal Haberler
  • Gündem
  • Çumra’da Ramazan Ayında İhtiyaç Sahibi Vatandaşlar İçin İşbirliği Yapılmaya devam ediliyor

Çumra’da Ramazan Ayında İhtiyaç Sahibi Vatandaşlar İçin İşbirliği Yapılmaya devam ediliyor

ABONE OL
5 Nisan 2022 18:00
Çumra’da Ramazan Ayında  İhtiyaç Sahibi Vatandaşlar İçin İşbirliği Yapılmaya devam ediliyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çumra Belediyesi her Ramazan ayında olduğu gibi bu yılda,  ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım eli uzatmak için kurum ve kuruluşlarla birlikte koordineli hareket etmeye devam ediyor.

 

Çumra Belediyesi tarafından organize edilen istişare toplantısında; sivil toplum kuruluşları başta olmak üzere hayır severler, muhtarlar, meclis üyeleri, dernek vakıf ve oda başkanları, çarşı yöneticileri, sanayiciler bir araya gelerek yardıma ihtiyaç duyan aileler için yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu. İstişare toplantısında konuşan Çumra Belediye Başkanı Av. Recep Candan, böyle bir çalışma ile Çumra’da ihtiyaç sahibi hiç kimsenin kalmayacağı bir başarı ortaya koymayı hedeflediklerini kaydetti.  

 

Çumra Belediye Başkanı Av. Recep Candan; toplantıya iştirak eden kurum – kuruluş, sivil toplum örgütü yöneticileri, meclis üyeleri muhtarlar, siyasi parti temsilcileri ve tüm katılımcıların her birine ayrı ayrı teşekkürlerini ifade etti.

 

Başkan Candan konuşmasında; "Çumra Belediyesi olarak hemşehrilerimizin rahat, huzur ve sağlık içindebir Ramazan ayı geçirmelerini sağlamak amacıyla başlattığımız  çalışmalarımızı tamamladık. Ay boyunca hijyen, fiyat uygulamaları ve gramajlara kadar tüm denetimlerimiz daha da sıklaşacak. Ekiplerimiz, şikayetleri hızlı bir şekilde değerlendirebilmek amacıyla teyakkuzda olacaklar. Bunun yanı sıra ihtiyaç sahibi yaşlılarımız, yetimlerimize ve ihtiyaç sahibi tüm vatandaşlarımıza bu akşam burada toplandığımız Çumra'mızın tüm kurum ve kuruluşları ile işbirliği yaparak hep birlikte  destek vermeye devam edeceğiz. Rahmet, bereket ve mağfiret ayı Ramazan’ın ilçemizde her yıl olduğu gibi bu yıl da en güzel haliyle yaşanmasını temenni ediyor, tüm hemşehrilerimizin mübarek ayını kutluyorum." ifadelerini kullandı.

 

Toplantıya iştirak eden yöneticiler ise bu çalışmanın Çumra için son derece faydalı olduğunu belirtirken, dayanışma içerisinde olunduğu müddetçe hiçbir ihtiyaç sahibinin zor durumda kalmayacağını ve ilçe halkımızın hayırsever olduğunu ifade ettiler.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.